دکتر دامون نوذری

بیوگرافی دکتر دامون نوذری

دکتر دامون نوذری، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران جنوب و دانش آموخته دکترای مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی می باشد. او تا کنون مقاله های متعددی در حوزه های مرتبط با مشتری مداری، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت دانش و مدیریت کیفیت در مجلات مطرح داخلی و کنفرانس های ملی و بین المللی ارائه و به چاپ رسانده است. اولین کتاب منتشر شده او، کتاب سازمان های شاد و موفق اولین کتابی در ایران بود که به طور تخصصی و ویژه به موضوع شادی در محیط کار پرداخته است. این کتاب نوشته آقای الکساندر کژرالف، محقق و مدرس شادی از کشور دانمارک می باشد. او با بیش از 15 سال سابقه تدریس در حوزه های مرتبط با منابع انسانی، مشتری مداری، استراتژی و … با سازمان هایی مانند بیمه تامین اجتماعی، نفت و گاز پارس جنوبی، ایران خودرو، سایپا، بیمه خدمات درمانی، فولاد هزمرگان و … همکاری داشته است. تا کنون حدود 40 هزار نفر در سراسر کشور در سمینارها و دوره های آموزشی ایشان با عنوان ” سازمان های شاد و موفق” شرکت کرده اند.

او  بنیان گذار اولین آکادمی شادی در منطقه خاورمیانه با برند آشا ( آکادمی شادی ایرانیان، تیر ماه سال 1392) بوده و پس از سال ها فعالیت در حوزه برگزاری دوره های آموزشی، با هدف ارتقاء سطح کیفی یادگیری اقدام به پایه ریزی سامانه ای منسجم در این حوزه با برند آموژاک ( ریشه واژه آموزگار در ایران باستان) نمود. هدف اصلی او ایجاد بستری برای توسعه یادگیری بر مبنای الگوهای نوین با رویکردهای حل مساله و مدیریت تغییر در محیطی شاداب، پویا و سرگرم کننده بود. پس از مدتی تصمیم بر این گرفته شد که با داشتن نگاهی متمرکز و چشم اندازی روشن تر، تمامی خدمات و منابعی که در طول سالیان گذشته جمع آوری شده است، در قالب ساختاری جدید و یکپارچه، مجددا ساختاردهی شود که در این راستا و در سال 1399، برند سازوکار نو شکل گرفت. تیم سازوکار نو متعهد به طراحی و ارائه جعبه ابزار های حل مساله با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای شما می باشد. بر این باوریم که در حوزه آموزش و یادگیری در ایران نیاز به الگوهائی منسجم، ساختارمند و حرفه ای احساس می شود. دوره های آموزشی در حوزه ها و چارچوب های مختلف، به مفاهیم و ابزارهای متنوعی اشاره کرده و گاهی تنها برشی کوتاه از یک مفهوم و یا کارکرد کلی و کامل را بیان می کنند. این روزها برگزاری و اجرای دوره های آموزشی مختلف با رویکرد حل مساله و تاثیرگذاری تا لایه مهارت و نگرش، کمتر به چشم می خورد. با توجه به محدودیت هایی از قبیل عدم وجود ابزارهای یادگیری با کیفیت، مساله محور، شاداب و تاثیرگذار در بازار آموزش، جعبه ابزارهای یادگیری، بهترین راهکار برای برآورده کردن نیازهای سطوح مختلف بوده در نظر دارد استانداردی فراتر از سطح وضعیت فعلی آموزش و یادگیری در کشور ایجاد کند.

در جعبه ابزار تدریس و تسهیل گری سازوکار نو، ابزارهای متنوعی از قبیل یخ شکن ها، انرژی دهنده ها، بازی های آموزشی و … را نیز در اختیار مخاطبین قرار داده ایم.

دکتر دامون نوذری
در حال ارسال
نقد کاربر
4.69 (16 رای)
فهرست