5/5 - (1 امتیاز)

هشت عادت تسهیل گران موثر (عادت ششم)

هشت عادت تسهیل گران موثر عادت ششم
هشت عادت تسهیل گران موثر عادت ششم

به نظر می رسد تسهیل گران حرفه ای رفتار و عادت های تدریس مشابهی دارند. اگر شما هم می خواهید به جمع تسهیل گران حرفه ای بپیوندید، به مقاله های مرتبط با این موضوع در وبسایت سازوکار نو مراجعه کنید. بیایید ببینیم این رفتار و عادت ها چه مواردی هستند:

6. تسهیل گران موثر همیشه یادگیرنده هستند.

تسهیل گران موثر همیشه در حال دریافت و یا تبادل دانش هستند. یادگیری و آموزش در خون آنهاست و به هیچ وجه نمی توانند دنیایی بدون یادگیری را تصور کنند. آنها همیشه مشتاق یادگیری آخرین و به روزترین مطالب در خصوص موضوعاتی که تدریس می کنند، هستند. آنها مطالعه کتاب و تحقیق و بررسی را دوست دارند. تسهیل گران موثر به مردم علاقه دارند و همیشه در تلاش برای کمک به آنها برای یادگیری بیشتر و بهتر هستند.

مثال کاربردی:

تا جایی که می توانید مطالعه کنید اما برای مدیریت زمان و انرژی، موضوعات مورد مطالعه را به درستی انتخاب کنید. هر چه بیشتر مطالعه کنید، بیشتر خواهید دانست. چیزی به عنوان دانش منفی وجود ندارد. از کانال های متعدد ارتباطی برای برقراری ارتباط با سایر تسهیل گران و مدرسان همکار خود استفاده کنید. به طور مستمر درباره آخرین متدولوژی های تدریس و تسهیل گری، ابزارها و تکنولوژی های آموزشی مرتبط با دوره های آموزشی خودتان اطلاع کسب کنید.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (2 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست