5/5 - (6 امتیاز)

یخ شکن آموزشی، بدترین تیم

یخ شکن آموزشی بدترین تیم

شروع مثبت و قدرتمند یک جلسه یادگیری در هر حوزه از مفاهیم مدیریتی و یا موضوعات تخصصی، می تواند برای بسیاری از مدرسان، مساله ای چالش برانگیز باشد. در همین راستا ابزاری با عنوان یخ شکن آموزشی طراحی شده که سالهاست در جلسات یادگیری و کلاس های آموزشی مورد استفاده مدرسان در سراسر دنیا می باشد. یکی از اجزاء سازوکار نو در تدریس به کارگیری مناسب و موثر یخ شکن برای بالا بردن سطح انگیزه و یادگیری در ابتدای کلاس است.

دسته بندی یخ شکن آموزشی: معرفی و مقدمه

مدت زمان: 5 تا 10 دقیقه.

هدف: این یخ شکن ابزار مناسبی برای شکستن یخ فراگیران و گرم گرفتن آنها با یکدیگر در ابتدای یک جلسه یادگیری است. این یخ شکن فراگیران را تشویق می کند تا یک سری اطلاعات از خودشان را به دیگران منتقل کرده و در جلسات یادگیری مرتبط با رهبری و تیم سازی کاربرد دارد. این یخ شکن می تواند جنبه های منفی کار تیمی را نیز به تصویر بکشد.

ابزارهای لازم: بدون ابزار.

نحوه اجرا:

از فراگیران بخواهید خودشان را به شیوه ای معمول معرفی کنند و در ضمن از آنها بپرسید بدترین تیمی که در آن حضور داشته اید چه تیمی بوده و دلایل این بدترین بودن را نیز جویا شوید. شما می توانید نکات کلیدی صحبت های افراد را بر روی وایت برد بنویسید تا در زمان مناسب لابلای جلسه یادگیری به آنها اشاره کنید.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (7 رای)
امتیازات نظرات 0 (0 بررسی ها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

فهرست