5/5 - (1 امتیاز)

یخ شکن آموزشی، سورپرایز کاکائویی

یخ شکن آموزشی سورپرایز کاکائویی

شروع مثبت و قدرتمند یک جلسه یادگیری در هر حوزه از مفاهیم مدیریتی و یا موضوعات تخصصی، می تواند برای بسیاری از مدرسان، مساله ای چالش برانگیز باشد. در همین راستا ابزاری با عنوان یخ شکن آموزشی طراحی شده که سالهاست در جلسات یادگیری و کلاس های آموزشی مورد استفاده مدرسان در سراسر دنیا می باشد. یکی از اجزاء سازوکار نو در تدریس به کارگیری مناسب و موثر یخ شکن برای بالا بردن سطح انگیزه و یادگیری در ابتدای کلاس است.

یخ شکن آموزشی: ابزاری انگیزاننده و مثبت در راستای شکستن یخ فراگیران در ابتدای کلاس های آموزشی.

در ادامه به یک نمونه از این ابزار از دسته بندی خلاقانه اشاره می شود. در بخش سازوکار نو در تدریس، سایر موارد مرتبط را مطالعه فرمایید.

دسته بندی: خلاقانه

مدت زمان: 10 تا 20 دقیقه

برای شروع یک جلسه یادگیری به شیوه ای جذاب و کاکائویی!

ابزارهای لازم: بدون ابزار.

این یخ شکن به منظور آرام سازی و ایجاد حس خوب در ابتدای یک جلسه یادگیری طراحی شده و می تواند به جلب توجه و تمرکز فراگیران با یک کاکائوی خوشمزه، کمک کند. به هر یک از فراگیران یک تخم مرغ شانسی هدیه بدهید و از آنها بخواهید تخم مرغ شانسی را باز کرده، کاکائو آن را میل کرده و اسباب بازی آن را بیرون بیاورند.

پس از اینکه تمام فراگیران کاکائو خوردند، از آنها بخواهید خودشان را معرفی کنند اما باید به این نکته توجه داشته باشند که در معرفی خود از اسباب بازی که درون تخم مرغ شانسی آنها بوده نیز باید بهره بگیرند. در واقع باید معرفی خود را به نوعی به اسباب بازی درون تخم مرغ شانسی ربط بدهند.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (3 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست