5/5 - (6 امتیاز)

یخ شکن آموزشی، لوگوی من

یخ شکن آموزشی لوگوی من

شروع مثبت و قدرتمند یک جلسه یادگیری در هر حوزه از مفاهیم مدیریتی و یا موضوعات تخصصی، می تواند برای بسیاری از مدرسان، مساله ای چالش برانگیز باشد. در همین راستا ابزاری با عنوان یخ شکن آموزشی طراحی شده که سالهاست در جلسات یادگیری و کلاس های آموزشی مورد استفاده مدرسان در سراسر دنیا می باشد. یکی از اجزاء سازوکار نو در تدریس به کارگیری مناسب و موثر یخ شکن برای بالا بردن سطح انگیزه و یادگیری در ابتدای کلاس است.

دسته بندی یخ شکن آموزشی: معرفی و مقدمه

مدت زمان: 15 تا 20 دقیقه.

هدف: این یخ شکن ابزار مناسبی برای شکستن یخ فراگیران در ابتدای جلسات یادگیری و به طور ویژه در مواردی که شما می خواهید فراگیران با آرامش و آمادگی ذهنی و خلاقیت بیشتر، جلسه آموزشی را شروع کنند، کاربرد دارد. این یخ شکن در جلسات یادگیری مرتبط با فروش، بازاریابی، بازرگانی و یا دوره های آموزشی که در آنها موضوعاتی از قبیل برندسازی و مدیریت برند مهم است، بیشتر مورد استفاده واقع می شود.

ابزارهای لازم: بدون ابزار.

نحوه اجرا:

از فراگیران بخواهید تا برای خودشان یک لوگو طراحی کنند. لوگویی که به نوعی شخصیت آنها را به تصویر بکشد. سپس از آنها بخواهید خودشان و لوگوی طراحی شده شان را برای سایر افراد در کلاس آموزشی، معرفی کرده و در خصوص دلایل طراحی لوگوی خود توضیح بدهند. امکان دارد این یخ شکن را به طور دیگری اجرا کرده و از فراگیران در مورد لوگوی شرکت هایی که در آنها فعالیت دارند بپرسید. از آنها بخواهید در خصوص لوگوی شرکت خود مطالبی را مطرح کنند که شما و سایر فراگیران بیشتر با فعالیت هایشان آشنا شوید.

در حال ارسال
نقد کاربر
4.87 (15 رای)
امتیازات نظرات 5 (1 بررسی ها)

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • محمد حسینی
  مهر 6, 1400 9:21 ق.ظ

  یخشکنی برای شروع تدریس

  (5)

  فوق العاده کاربردی برای شروع یه کلاس عالی
  ممنون از سازوکار نو

  ایا این بررسی را مفید یافتید؟ بله خیر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال ارسال

فهرست