5/5 - (3 امتیاز)

یخ شکن آموزشی، منو گوگل کن

یخ شکن آموزشی، منو گوگل کن
یخ شکن آموزشی، منو گوگل کن

یخ شکن آموزشی چیست؟

شروع مثبت و قدرتمند یک جلسه یادگیری در هر حوزه از مفاهیم مدیریتی و یا موضوعات تخصصی، می تواند برای بسیاری از مدرسان، مساله ای چالش برانگیز باشد. در همین راستا ابزاری با عنوان یخ شکن آموزشی طراحی شده که سالهاست در جلسات یادگیری و کلاس های آموزشی مورد استفاده مدرسان در سراسر دنیا می باشد. یکی از اجزاء سازوکار نو در تدریس به کارگیری مناسب و موثر یخ شکن برای بالا بردن سطح انگیزه و یادگیری در ابتدای کلاس است.

یخ شکن آموزشی: ابزاری انگیزاننده و مثبت در راستای شکستن یخ فراگیران در ابتدای کلاس های آموزشی.

در ادامه به یک نمونه از این ابزار از دسته بندی خلاقانه اشاره می شود. در بخش سازوکار نو در تدریس، سایر موارد مرتبط را مطالعه فرمایید.

دسته بندی یخ شکن آموزشی: خلاقانه

عنوان: منو گوگل کن

مدت زمان: 30-20 دقیقه.

هدف: کمک به فراگیران برای آشنایی بیشتر با سایر افراد، شناخت مهارت ها و شکستن یخ در ابتدای جلسه یادگیری.

ابزارهای لازم: برگه های فلیپ چارت و ماژیک های رنگی.

نحوه اجرا: از فراگیران درخواست کنید این طور در نظر بگیرند که صفحه اول سایت گوگل در اختیار آنهاست تا خودشان و قابلیت هایشان را معرفی کنند. آنها می توانند از این صفحه اول گوگل برای بازاریابی مهارت ها و استعدادهایشان استفاده کرده و اطلاعاتی را به تصویر بکشند که باور مخاطبین در مورد آنها را به بهترین نحو ممکن شکل دهد. پس از اینکه افراد صفحه اول گوگل خود را آماده کردند از آنها بخواهید آن را برای سایر افراد توضیح داده و خودشان را معرفی کنند.

سایر کاربردها: این ابزار می تواند به منظور ارزیابی درک و استنباط  فراگیران از یک سری محصولات یا خدمات به کار گرفته شود. در این کاربرد شما اطلاعات یک محصول یا خدمت را به افراد می دهید و سپس از آنها می خواهید وب سایتی برای معرفی و نمایش قابلیت های آن طراحی کنید.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (2 رای)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست